MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pall 13196274
nr 1319 6274
Pall
Rotting. Längd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 43 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:59:03
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)